info [at] yazdtabligh.com 09011616262

10 تا 30 % تخفیف ویژه در کلیه پلان های آگهی بهره مند گردید !

یزد تبلیغ ، بانک اطلاعات شهری یزد ، نیازمندیهای یزد ،آگهی رایگان یزد

بانک اطلاعات جامع شهری یزد | نیازمندیهای یزد

تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان

تابلو های غیر مجاز

تابلو های غیر مجاز

آگهی رایگان
  • email
  •    تهران تهران
  • چاپ و تبلیغات تبلیغات
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

تعریف تابلو:

تابلو در واقع هر سازه و تصویری است که بر اساس دستور و قوانینی که شهرداری منتشر کرده است روی سر در مغازه ها ، ساختمان ها و... نصب می شود. یکی از کاربردهای این تابلوها می تواند معرفی مکانی در آن قرار گرفته اند باشد و یا اینکه می توانند به تبلیغ یک کالا و یا محصول بپردازند.

درست است که استفاده از تابلو و تبلیغات برای معرفی محصول یا خدمت بلامانع است

و همه می توانند برای آشنایی مخاطبان خود از تبلیغات استفاده کنند اما طراحی و راه اندازی این تابلوها در سطح شهر دارای قوانین و مقررات مخصوص به خود است.

اگر سری به خیابان های شهر بزنیم انواع و اقسام از تابلوهای تبلیغاتی را در سایزها و شکل ها و رنگ های مختلفی می بینیم که چشم و دیدگان ما را به خود مجذوب می کنند.این تابلوها که ما را احاطه کرده اند، خواه ناخواه به مرور زمان روی سلیقه ما تاثیر خود را می گذارند و علاوه بر آن می توانند روی ذهن مردم  تاثیرات خاص اجتماعی و فرهنگی مورد نظرخود را ایجاد کنند.

در بعضی مواقع خریدهایی که انجام می دهیم بیشتر تحت تاثیر تبلیغات طولانی مدتی است که در ذهن ما نقش بسته است و یک حس نیاز کاذب  به آن محصول ،را به ما القا می کند.

اکنون فرض کنید تبلیغاتی  را که روی بعضی از تابلو ها و یا در رسانه ها مشاهده می کنید ،دارای محتوای  و ادعاهای دروغین باشند . پس این هوش و ذکاوت شماست که باید به کمکتان بیاید تا بتوانید تبلیغات حقیقی را از دیگر تبلیغات تشخیص دهید.

تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز ،چه خصوصیاتی دارند؟

• استفاده از واژگان انگلیسی واسم های بیگانه ممنوع است.

o همه شرکت ها و سازمان ها و مخصوصا تولید کننده ها در داخل کشور، برای تحکیم هویت ملی ایرانی و زبان فارسی می بایست از زبان فارسی برای نامه نگاری و مصاحبه و تبلیغات و....خود استفاده کنند و فرهنگستان فارسی باید بعد از گذشت هر 6 ماه برای لغات بیگانه ، هم معنی ای معادل فارسی آن را عرضه کند.