info [at] yazdtabligh.com 09011616262

10 تا 30 % تخفیف ویژه در کلیه پلان های آگهی بهره مند گردید !

یزد تبلیغ ، بانک اطلاعات شهری یزد ، نیازمندیهای یزد ،آگهی رایگان یزد

بانک اطلاعات جامع شهری یزد | نیازمندیهای یزد

تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان

شستشو و جرم گیری انواع نما دریزد

شستشو و جرم گیری انواع نما دریزد

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    یزد یزد
  • خدمات ساختمانی خدمات ساختمانی پیمانکاری
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲

شستشو و جرم گیری انواع نما - استان یزد
اجرای عایق ضد آب و ضد جرم بعد از شستشو یا نماهای نو ساز
اجرای رنگ و روغن
اجرای رنگهای ترافیکی جدولی و....
اجرای خط کشی پارکینگ و زمین‌ های ورزشی و...
سرعت بالای اجرا و کیفیت عالی

نماشویی یا همان شستشوی نما، سهم عمده ای در زیبایی بخشی و آراستگی ساختمان دارد. از دیدگاه زیبائی شناختی هرچه نمای بیرونی یک سازه یا ساختمان تمیزتر باشد، آن سازه و مجموعه زیباتر، جذاب تر و چشم نوازتر خواهد بود. بدلیل آلودگی بیش از حد هوا و وجود باران های اسیدی و آلوده، به مرور زمان لایه ای از مواد اسیدی و خوردنده روی سطوح جمع شده و باعث کثیف شدن آن می شود. جنس این لایه ها می تواند از اکسید نیتروژن، اکسید سولفور، اسید کربنیک و اسید نیتریک و … باشد که اگر به موقع شسته نشوند علاوه بر زشت شدن نمای ساختمان و سازه ها با نفوذ به لایه های زیرین باعث از بین رفتن تدریجی آنها می شوند.

اهمیت نماشویی دیگر بر کسی پوشیده نیست. امروزه نمای ساختمان  جزء ارکان اصلی یک ساختمان و یا مجموعه می باشد که  به قولی نقش یک لباس زینتی را بر بدنه ساختمان ایفا میکند که نه تنها در امر زیبایی ساختمان اهمیت بسزایی دارد بلکه در مباحث زیباسازی شهری نیز مورد توجه قرار دارد از همین رو نگهداری و زیباسازی آن بسیار حائز اهمیت است. این موضوع زمانی بیشتر نمایان می شود که بدانیم در نگاه اول،  مهمترین و نخستین مشخصه ای که توجه مردم را به خود جلب میکند نمای یک ساختمان یا سازه است به همین دلیل فرآیند شستشو و زیباسازی نمای ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نمای ساختمان می تواند آجری، کامپوزیتی، سنگی و یا شیشه ای باشد.

به دلیل آلودگی بیش از حد هوا و وجود آلاینده‌ها و باران‌های اسیدی، به مرور زمان لایه‌ای از مواد اسیدی و خورنده روی سطوح را پوشانده و باعث کثیف شدن آن می‌شود. که در صورت عدم رسیدگی و به تعویق انداختن فرآیند شستشو، علاوه بر زشت شدن نمای ساختمان و سازه‌ها، از عمر نمای سازه نیز کاسته می­شود.

با توجه به تنوع در ساخت نما و نوع آلودگی‌های موجود، برای شستشو و ترمیم آن‌ها از روش‌های خاصی استفاده می‌شود که خدمات ساختمانی فراز نما با کادری مجرب و آموزش دیده و با استفاده از متدهای روز دنیا آماده ارائه خدمات تخصصی در حوزه شستشو، ترمیم و زیباسازی نما می باشد.

شستشوی نما ی ساختمان علاوه بر زدودن آلودگی و زیباتر کردن ساختمان، نقش مهمی در عمر و دوام نمای ساختمان دارد.

در صورت تمایل به آگاهی از روند انجام شستشوی نمای ساختمان، با کارشناسان فراز نما تماس بگیرید.

شستشوی نما و نماشویی

هزینه خدمات شستشوی نما چگونه محاسبه می شود؟
فرازنما خدمات متفاوتی ارائه می نماید، برخی از خدمات دارای تعرفه ی مشخص و برخی از خدمات برای تعیین هزینه نیاز به بازدید کارشناس مربوطه خواهد داشت. کارشناسان ما به صورت رایگان برای بازدید در محل حاضر می شوند و نیاز های شمارا بررسی می کنند.

برای اطلاع از هزینه خدمات و درخواست بازدید رایگان با کارشناسان فرازنما تماس بگیرید.

تلفن های تماس(ساعات اداری): 09103824190

تلفن های تماس(ساعات اداری): 09901649411 و 09383359633

موبایل: 09131579411  (24 ساعت)